Lorena Canals zapewnia edukację dzieci w północnych Indiach
Kupując jeden z naszych dywanów klienci wspierają edukację dzieci. Wierzymy, że edukacja jest kluczem do możliwości i przerwania kręgu ubóstwa. Nasi klienci pomagają dzieciom nie tylko zdobyć wykształcenie ale również w zdobyciu możliwości zmiany życia na lepsze.

Ty również możesz pomóc!

Lorena Canals Sakûla project
W 2008 roku zbudowaliśmy żłobek w miejscowości Haryana, na Północy Indii, by mogły do niego uczęszczać dzieci z ulic pozbawione opieki i bezpieczeństwa . By miały swoje miejsce , posiłek i edukację której potrzebuja. Na chwile obecną mamy w naszym Żłobku 104 dzieci i mamy nadzieję powiększać tą liczbę rok po roku.

Szkoła publiczna Baba Jodh Sachiyar
W ciągu ostatnich lat rozpoczęliśmy również współpracę ze Szkołą Publiczną Baba Jodh Sachiyar, przekazując część z naszych dochodów ze wszystkich naszych sprzedanych produktów na cel edukacji jej uczniów. Dzięki temu, co roku o 10-cioro dzieci więcej może ukończyć tę szkołę.

Kolekcja Mix
Podjęliśmy decyzje by dedykować naszą nową kolekcję “Mix” właśnie tym dzieciom. Na kolekcję Mix składa się 6 wzorów dywanów nazwanych imionami dzieci które dzięki naszej pomocy mogą chodzić do szkoły : Ritika, RamLal, Daksh, Aarty, Nancy i Arian.